Home » Tornooi » Kalender

Vrijdag 11 mei 2018

 

U17

KFC Baasrode

Eendracht Mazenzele Opwijk

VK Tielrode

SK Grembergen A

SK Grembergen B

 

T1 : 18u00 : KFC Baasrode - Eendracht Mazenzele Opwijk

T2 : 18u00 : VK Tielrode - SK Grembergen A

T1 : 18u45 : KFC Baasrode - SK Grembergen B

T2 : 18u45 : Eendracht Mazenzele Opwijk - VK Tielrode

T1 : 19u30 : SK Grembergen A - SK Grembergen B

T2 : 19u30 : KFC Baasrode - VK Tielrode

T1 : 20u15 : Eendracht Mazenzele Opwijk - Grembergen B

T2 : 20u15 : KFC Baasrode - Grembergen A

T1 : 21u00 : Eendracht Mazenzele Opwijk - Grembergen A

T2 : 21u00 : VK Tielrode - Grembergen B

 

Prijsuitreiking : 21u45






















Vrijdag 11 mei 2018

 

35+

KFC Baasrode

Jong SG Dendermonde A

Jong SG Dendermonde B

FC Moerstraat

 

T3 : 18u45 : KFC Baasrode - Jong SG Dendermonde A

T4 : 18u45 : Jong SG Dendermonde B - FC Moerstraat

T3 : 19u30 : KFC Baasrode - Jong SG Dendermonde B

T4 : 19u30 : Jong SG Dendermonde A - FC Moerstraat

T3 : 20u15 : KFC Baasrode - FC Moerstraat

T4 : 20u15 : Jong SG Dendermonde A - Jong SG Dendermonde B

 

Prijsuitreiking : 21u00



























Zaterdag 12 mei 2018

 

U10 : Groep A

KFC Baasrode

EMI Essene

SK Oudegem

 

U10 : Groep B

KVV WS Sombeke

KVK Robur

FC Lebbeke

 

T1 : 10u00 : KFC Baasrode - EMI Essene

T2 : 10u00 : KVV WS Sombeke - KVK Robur

T1 : 10u45 : KFC Baasrode - SK Oudegem

T2 : 10u45 : KVV WS Sombeke - FC Lebbeke

T1 : 11u30 : EMI Essene - SK Oudegem

T2 : 11u30 : KVK Robur - FC Lebbeke

T1 : 12u15 : 3de Groep A - 3de Groep B

T2 : 12u15 : 2de Groep A - 2de Groep B

T1 : 13u00 : 1ste Groep A - 1ste Groep B

 

Prijsuitreiking : 13u45




















Zaterdag 12 mei 2018

 

U12

KFC Baasrode

Juventus Schoonaarde

KAVD

Jong SG Dendermonde

 

T3 : 10u45 : KFC Baasrode - Juventus Schoonaarde

T4 : 10u45 : KAVD - Jong SG Dendermonde

T3 : 11u30 : KFC Baasrode - KAVD

T4 : 11u30 : Juventus Schoonaarde - Jong SG Dendermonde

T3 : 12u15 : KFC Baasrode - Jong SG Dendermonde

T4 : 12u15 : Juventus Schoonaarde - KAVD

 

Prijsuitreiking : 13u00



























Zaterdag 12 mei 2018

 

U11

KFC Baasrode

Juventus Schoonaarde

KAVD

Jong SG Dendermonde

 

T1 : 14u00 : KFC Baasrode - Juventus Schoonaarde

T2 : 14u00 : KAVD - Jong SG Dendermonde

T1 : 14u45 : KFC Baasrode - KAVD

T2 : 14u45 : Juventus Schoonaarde - Jong SG Dendermonde

T1 : 15u30 : KFC Baasrode - Jong SG Dendermonde

T2 : 15u30 : Juventus Schoonaarde - KAVD

 

Prijsuitreiking : 16u15



























Zaterdag 12 mei 2018

 

U13

KFC Baasrode

KSK Sint-Amands/VVH Lippelo

SK Berlare

 

T3 : 14u45 : KFC Baasrode - KSK Sint-Amands/VVH Lippelo

T3 : 15u30 : KFC Baasrode - SK Berlare

T3 : 16u15 : KSK Sint-Amands/VVH Lippelo

 

Prijsuitreiking : 17u00































Zaterdag 12 mei 2018

 

Dames

KFC Baasrode A

KFC Baasrode B

Juventus Schoonaarde

KV Sint-Gillis

 

T1 : 18u00 : KFC Baasrode A - KFC Baasrode B

T2 : 18u00 : Juventus Schoonaarde - KV Sint-Gillis

T1 : 18u45 : KFC Baasrode A - Juventus Schoonaarde

T2 : 18u45 : KFC Baasrode B - KV Sint- Gillis

T1 : 19u30 : KFC Baasrode A - KV Sint-Gillis

T2 : 19u30 : KFC Baasrode B - Juventus Schoonaarde

 

Prijsuitreiking : 20u15



























Zaterdag 12 mei 2018

 

U35

FC Mol

FC Pisoeg

FC De Beenhouwers

Seleçao

 

T3 : 18u45 : FC Mol - FC Pisoeg

T4 : 18u45 : FC De Beenhouwers - Seleçao

T3 : 19u30 : FC Mol - FC De Beenhouwers

T4 : 19u30 : FC Pisoeg - Seleçao

T3 : 20u15 : FC Mol - Seleçao

T4 : 20u15 : FC Pisoeg - FC De Beenhouwers

 

Prijsuitreiking : 21u00



























Zondag 13 mei 2018

 

U6

KFC Baasrode

Rangers Opdorp

KVC Jong Lede

TK Meldert

 

T1 : 10u45 : KFC Baasrode - Rangers Opdorp

T2 : 10u45 : KVC Jong Lede - TK Meldert

T1 : 11u30 : KFC Baasrode - KVC Jong Lede

T2 : 11u30 : Rangers Opdorp - TK Meldert

T1 : 12u15 : KFC Baasrode - TK Meldert

T2 : 12u15 : Rangers Opdorp - KVC Jong Lede

 

Prijsuitreiking : 13u00



























Zondag 13 mei 2018

 

U8

KFC Baasrode

SK Oudegem

 

T3 : 10u00 : KFC Baasrode - SK Oudegem

 

Prijsuitreiking : 11u30


































Zondag 13 mei 2018

 

U7

KFC Baasrode

FC Mere

KSCW Hofstade

KV St-Gillis

 

T1 : 14u45 : KFC Baasrode - FC Mere

T2 : 14u45 : KSCW Hofstade - KV St-Gillis

T1 : 15u30 : KFC Baasrode - KSCW Hofstade

T2 : 15u30 : FC Mere - KV St-Gillis

T1 : 16u15 : KFC Baasrode - KV St-Gillis

T2 : 16u15 : FC Mere - KSCW Hofstade

 

Prijsuitreiking : 17u00



























Zondag 13 mei 2018

 

U9 : Groep A

KFC Baasrode

SK Herdersem

VJ Baardegem

 

U9 : Groep B

KSC S Moorsel

KVV WS Sombeke

SK Aalst

 

T3 : 14u00 : KFC Baasrode - SK Herdersem

T4 : 14u00 : KSC S Moorsel - KVV WS Sombeke

T3 : 14u45 : KFC Baasrode - VJ Baardegem

T4 : 14u45 : KSC S Moorsel - SK Aalst

T3 : 15u30 : SK Herdersem - VJ Baardegem

T4 : 15u30 : KVV WS Sombeke - SK Aalst

T3 : 16u15 : 3de Groep A - 3de Groep B

T4 : 16u15 : 2de Groep A - 2de Groep B

T3 : 17u00 : 1ste Groep A - 1ste Groep A

 

Prijsuitreiking : 17u45