Welkom op de website van KFC Baasrode ! ! !

Seizoen 2018 - 2019

U6 (2013)

Vanaf donderdag 2 augustus 2018

donderdag : 17u00 tot 18u00

 

U7 (2012)

Vanaf donderdag 2 augustus 2018

dinsdag : 17u30 tot 18u30

donderdag 17u30 tot 18u30

 

U8 (2011)

Vanaf dinsdag 7 augustus 2018

dinsdag : 18u00 tot 19u00

donderdag : 18u00 tot 19u00

 

U9 (2010)

Vanaf donderdag 2 augustus 2018

dinsdag : 18u15 tot 19u15

donderdag : 18u15 tot 19u15

 

U10 (2009)

Vanaf maandag 6 augustus 2018

maandag : 18u00 tot 19u00

woensdag : 18u00 tot 19u30

 

U12 (2008 en 2007)

Vanaf woensdag 1 augustus 2018

maandag : 18u00 tot 19u30

woensdag : 18u00 tot 19u30

 

U15 (2006 , 2005 en 2004)

Vanaf donderdag 2 augustus 2018

dinsdag : 17u30 tot 19u00

donderdag : 17u30 tot 19u00

 

Reserve en eerste ploeg 

Vanaf maandag 23 juli 2018

dinsdag : 19u45 tot 21u15

donderdag : 19u45 tot 21u15

Lees meer »

Pasdag

Vrijdag 15 juni 2018 :

Iedereen krijgt de gelegenheid zijn/haar nieuwe outfit voor het seizoen 18-19 te passen en indien gewenst ook andere items te laten personaliseren en in bestelling te plaatsen bij Tpress.

De pasdag vindt plaats in de kantine
vanaf 18h00 tot 20h00 voor de jeugd en de dames. 
vanaf 20h00 tot ..h.. voor de senioren

Lees meer »

Panini ruilbeurs

Dinsdag 12 juni 2018 vanaf 18h30 is iedereen welkom die voor aftrap van het WK zijn Pannini stickerboek wil vervolledigen en op zoek is naar de laatste ontbrekende afbeeldingen. 
Er wordt afgesloten rond 20h30

Lees meer »

Afsluiten seizoen 2017 - 2018 , Start seizoen 2018 - 2019 ! ! !

Vrijdag 25 mei 2018  vanaf 18u00 .

 

Afsluiting van het seizoen met BBQ, presentatie actieplan Raad van
Bestuur KFC Baasrode, voorstelling ploegen voor het seizoen 2018-19


We sluiten het seizoen af met een heerlijke BBQ.  Inschrijvingsperiode is voorbij.
Aansluitend worden de ploegen voor het seizoen 2018-19, en de bestuursploeg voor
het nieuwe seizoen aan u voorgesteld.
Het nieuwe bestuur zal van de gelegenheid gebruik maken om haar visie en haar
actieplan 2018-2023 voor te stellen, met aansluitend een Q&A.

 

Iedereen welkom ! ! !

Lees meer »

Tornooi KFC Baasrode 2018

Vrijdag 11 mei 2018

 

U17

KFC Baasrode

Eendracht Mazenzele Opwijk

VK Tielrode

SK Grembergen A

SK Grembergen B

 

T1 : 18u00 : KFC Baasrode - Eendracht Mazenzele Opwijk

T2 : 18u00 : VK Tielrode - SK Grembergen A

T1 : 18u45 : KFC Baasrode - SK Grembergen B

T2 : 18u45 : Eendracht Mazenzele Opwijk - VK Tielrode

T1 : 19u30 : SK Grembergen A - SK Grembergen B

T2 : 19u30 : KFC Baasrode - VK Tielrode

T1 : 20u15 : Eendracht Mazenzele Opwijk - Grembergen B

T2 : 20u15 : KFC Baasrode - Grembergen A

T1 : 21u00 : Eendracht Mazenzele Opwijk - Grembergen A

T2 : 21u00 : VK Tielrode - Grembergen B

 

Prijsuitreiking : 21u45






















Vrijdag 11 mei 2018

 

35+

KFC Baasrode

Jong SG Dendermonde A

Jong SG Dendermonde B

FC Moerstraat

 

T3 : 18u45 : KFC Baasrode - Jong SG Dendermonde A

T4 : 18u45 : Jong SG Dendermonde B - FC Moerstraat

T3 : 19u30 : KFC Baasrode - Jong SG Dendermonde B

T4 : 19u30 : Jong SG Dendermonde A - FC Moerstraat

T3 : 20u15 : KFC Baasrode - FC Moerstraat

T4 : 20u15 : Jong SG Dendermonde A - Jong SG Dendermonde B

 

Prijsuitreiking : 21u00



























Zaterdag 12 mei 2018

 

U10 : Groep A

KFC Baasrode

EMI Essene

SK Oudegem

 

U10 : Groep B

KVV WS Sombeke

KVK Robur

FC Lebbeke

 

T1 : 10u00 : KFC Baasrode - EMI Essene

T2 : 10u00 : KVV WS Sombeke - KVK Robur

T1 : 10u45 : KFC Baasrode - SK Oudegem

T2 : 10u45 : KVV WS Sombeke - FC Lebbeke

T1 : 11u30 : EMI Essene - SK Oudegem

T2 : 11u30 : KVK Robur - FC Lebbeke

T1 : 12u15 : 3de Groep A - 3de Groep B

T2 : 12u15 : 2de Groep A - 2de Groep B

T1 : 13u00 : 1ste Groep A - 1ste Groep B

 

Prijsuitreiking : 13u45




















Zaterdag 12 mei 2018

 

U12

KFC Baasrode

Juventus Schoonaarde

KAVD

Jong SG Dendermonde

 

T3 : 10u45 : KFC Baasrode - Juventus Schoonaarde

T4 : 10u45 : KAVD - Jong SG Dendermonde

T3 : 11u30 : KFC Baasrode - KAVD

T4 : 11u30 : Juventus Schoonaarde - Jong SG Dendermonde

T3 : 12u15 : KFC Baasrode - Jong SG Dendermonde

T4 : 12u15 : Juventus Schoonaarde - KAVD

 

Prijsuitreiking : 13u00



























Zaterdag 12 mei 2018

 

U11

KFC Baasrode

Juventus Schoonaarde

KAVD

Jong SG Dendermonde

 

T1 : 14u00 : KFC Baasrode - Juventus Schoonaarde

T2 : 14u00 : KAVD - Jong SG Dendermonde

T1 : 14u45 : KFC Baasrode - KAVD

T2 : 14u45 : Juventus Schoonaarde - Jong SG Dendermonde

T1 : 15u30 : KFC Baasrode - Jong SG Dendermonde

T2 : 15u30 : Juventus Schoonaarde - KAVD

 

Prijsuitreiking : 16u15



























Zaterdag 12 mei 2018

 

U13

KFC Baasrode

KSK Sint-Amands/VVH Lippelo

SK Berlare

 

T3 : 14u45 : KFC Baasrode - KSK Sint-Amands/VVH Lippelo

T3 : 15u30 : KFC Baasrode - SK Berlare

T3 : 16u15 : KSK Sint-Amands/VVH Lippelo

 

Prijsuitreiking : 17u00































Zaterdag 12 mei 2018

 

Dames

KFC Baasrode A

KFC Baasrode B

Juventus Schoonaarde

KV Sint-Gillis

 

T1 : 18u00 : KFC Baasrode A - KFC Baasrode B

T2 : 18u00 : Juventus Schoonaarde - KV Sint-Gillis

T1 : 18u45 : KFC Baasrode A - Juventus Schoonaarde

T2 : 18u45 : KFC Baasrode B - KV Sint- Gillis

T1 : 19u30 : KFC Baasrode A - KV Sint-Gillis

T2 : 19u30 : KFC Baasrode B - Juventus Schoonaarde

 

Prijsuitreiking : 20u15



























Zaterdag 12 mei 2018

 

U35

FC Mol

FC Pisoeg

FC De Beenhouwers

Seleçao

 

T3 : 18u45 : FC Mol - FC Pisoeg

T4 : 18u45 : FC De Beenhouwers - Seleçao

T3 : 19u30 : FC Mol - FC De Beenhouwers

T4 : 19u30 : FC Pisoeg - Seleçao

T3 : 20u15 : FC Mol - Seleçao

T4 : 20u15 : FC Pisoeg - FC De Beenhouwers

 

Prijsuitreiking : 21u00



























Zondag 13 mei 2018

 

U6

KFC Baasrode

Rangers Opdorp

KVC Jong Lede

TK Meldert

 

T1 : 10u45 : KFC Baasrode - Rangers Opdorp

T2 : 10u45 : KVC Jong Lede - TK Meldert

T1 : 11u30 : KFC Baasrode - KVC Jong Lede

T2 : 11u30 : Rangers Opdorp - TK Meldert

T1 : 12u15 : KFC Baasrode - TK Meldert

T2 : 12u15 : Rangers Opdorp - KVC Jong Lede

 

Prijsuitreiking : 13u00



























Zondag 13 mei 2018

 

U8

KFC Baasrode

SK Oudegem

 

T3 : 10u00 : KFC Baasrode - SK Oudegem

 

Prijsuitreiking : 11u30


































Zondag 13 mei 2018

 

U7

KFC Baasrode

FC Mere

KSCW Hofstade

KV St-Gillis

 

T1 : 14u45 : KFC Baasrode - FC Mere

T2 : 14u45 : KSCW Hofstade - KV St-Gillis

T1 : 15u30 : KFC Baasrode - KSCW Hofstade

T2 : 15u30 : FC Mere - KV St-Gillis

T1 : 16u15 : KFC Baasrode - KV St-Gillis

T2 : 16u15 : FC Mere - KSCW Hofstade

 

Prijsuitreiking : 17u00



























Zondag 13 mei 2018

 

U9 : Groep A

KFC Baasrode

SK Herdersem

VJ Baardegem

 

U9 : Groep B

KSC S Moorsel

KVV WS Sombeke

SK Aalst

 

T3 : 14u00 : KFC Baasrode - SK Herdersem

T4 : 14u00 : KSC S Moorsel - KVV WS Sombeke

T3 : 14u45 : KFC Baasrode - VJ Baardegem

T4 : 14u45 : KSC S Moorsel - SK Aalst

T3 : 15u30 : SK Herdersem - VJ Baardegem

T4 : 15u30 : KVV WS Sombeke - SK Aalst

T3 : 16u15 : 3de Groep A - 3de Groep B

T4 : 16u15 : 2de Groep A - 2de Groep B

T3 : 17u00 : 1ste Groep A - 1ste Groep B

 

Prijsuitreiking : 17u45

Lees meer »

Wedstrijden KFC Baasrode

Woensdag 25 april 2018
U7 : 17u30 : KFC Baasrode - Jong SG Dendermonde 
U10 : 18u15 : KFC Baasrode - KSV Bornem 
U17 : 19u00 : Grembergen - KFC Baasrode

Donderdag 26 april 2018 
U12 : 18u30 : Rangers Opdorp - KFC Baasrode

Zaterdag 28 april 2018 
U6 : 13u30 : Baardegem - KFC Baasrode 
U8 : 10u00 : SVH Waasmunster - KFC Baasrode 
U10 : 10u00 : KFC Baasrode - St-Denderleeuw 
U12 : 10u00 : KFC Baasrode - FC Lebbeke 
U13 : 11u30 : Jong SG Dendermonde - KFC Baasrode 
U17 : 10u00 : KFC Baasrode - Oudegem

Zondag 29 april 2018
1ste ploeg : 15u00 : KFC Baasrode - Hoogeinde

Lees meer »

Wedstrijden KFC Baasrode

Woensdag 18 april 2018
U10 : 19u00 : KFC Baasrode - Sombeke 
U17 : 19u00 : KFC Baasrode - TK Meldert

Donderdag 19 april 2018
U10 : 18u30 : Baardegem - KFC Baasrode 
U12 : 18u15 : Jong SG Dendermonde - KFC Baasrode

Zaterdag 21 april 2018
U6 : 13u00 : KFC Baasrode - Rangers Opdorp 
U7 : 10u00 : Baardegem - KFC Baasrode 
U8 : 11u30 : KFC Baasrode - Rangers Opdorp 
U10 : 10u00 : KFC Baasrode - VK Robur
U13 : 11u30 : KFC Baasrode - FC Lebbeke 
U17 : 15u00 : Heikant - KFC Baasrode

Zondag 22 april 2018 
1ste ploeg : 18u00 : Zaffelare - KFC Baasrode

Lees meer »

Wedstrijden KFC Baasrode

Woensdag 11 april 2018
1ste ploeg : 19u30 : Sp Waasmunster - KFC Baasrode

Vrijdag 13 april 2018
Dames : 20u00 : FC Ternat - KFC Baasrode 
35+ : 20u00 : KFC Baasrode - 't Vat

Zaterdag 14 april 2018
U6 : 13u00 : KFC Baasrode - KE Buggenhout 
U7 : 10u00 : Erembodegem - KFC Baasrode 
U8 : 09u30 : Tielrode - KFC Baasrode 
U10 : 10u30 : GFA Sinaai - KFC Baasrode 
U10 : 10u00 : KFC Baasrode - KV Sint-Gillis 
U12 : 11u30 : KFC Baasrode - Herdersem
U13 : 11u30 KFC Baasrode - Erembodegem 
2de ploeg : 15u00 : Meerdonk - KFC Baasrode

Zondag 15 april 2018
U17 : 11u15 : Doggen - KFC Baasrode 
1ste ploeg : 15u00 : KFC Baasrode - FC Lebbeke

Lees meer »

Wedstrijden KFC Baasrode

Zaterdag 7 april 2018

U6 : 09u30 : Jong SG Dendermonde - KFC Baasrode

U7 : 10u00 : KFC Baasrode - KE Buggenhout

U8 : 11u30 : KFC Baasrode - VK Robur

U10 : 10u00 : KFC Baasrode - KV RS Waasland SK Beveren

U10 : 10u00 : Serk Schelleb - KFC Baasrode

U13 : 13u00 : Schoonaarde - KFC Baasrode

 

Zondag 8 april 2018

1ste ploeg : 15u00 : KFC Baasrode - PD Kruibeke

Lees meer »

Wedstrijden KFC Baasrode

Vrijdag 23 maart 2018
2de ploeg : 20u00 : PD Kruibeke - KFC Baasrode

 

Zaterdag 24 maart 2018
U6 : 13u00 : KFC Baasrode - FC Lebbeke
U7 : 09u30 : Schoonaarde - KFC Baasrode
U8 : 09u30 : Hamme-Zogge - KFC Baasrode
U10 : 10u00 : KFC Baasrode - Sombeke
U10 : 09u30 : FC Lebbeke - KFC Baasrode
U12 : 11u30 : KFC Baasrode - Grembergen
U13 : 11u30 : KFC Baasrode - S Moorsel
U17 : 15u00 : Appelterre - KFC Baasrode

 

Zondag 25 maart 2018
1ste ploeg : 15u00 : Avanti Stekene - KFC Baasrode

Lees meer »

Wedstrijden KFC Baasrode

.

Vrijdag 16 maart 2018
2de ploeg : 20u00 : Avanti Stekene - KFC Baasrode

Zaterdag 17 maart 2018
U6 : 09u30 : Grembergen - KFC Baasrode
U7 : 10u00 : KFC Baasrode - Herdersem
U8 : 11u30 : KFC Baasrode - Sp Waasmunster
U10 : 13u00 : Wb St-Niklaas - KFC Baasrode
U10 : 10u00 : KFC Baasrode - FC V Dender E H
U12 : 10u00 : Baardegem - KFC Baasrode
U13 : 10u00 : SKV Overmere - KFC Baasrode
U17 : 13u00 : KFC Baasrode - Tk Meldert

Zondag 18 maart 2018
2,5 km : 13u45 : Dwars door Dendermonde
1ste ploeg : 15u00 : KFC Baasrode - Sombeke

Lees meer »

Wedstrijden KFC Baasrode

.

Vrijdag 9 maart 2018
Dames : 20u30 : SK Laar - KFC Baasrode
35+ : 20u00 : SK Oudegem - KFC Baasrode

Zaterdag 10 maart 2018
U6 : 13u00 : KFC Baasrode - KV St-Gillis 
U7 : 10u00 : KV St-Gillis - KFC Baasrode
U8 : 11u00 : Sombeke - KFC Baasrode
U10 : 10u00 : KFC Baasrode - Heikant
U10 : 11u00 : Herdersem - KFC Baasrode
U12 : 11u30 : KFC Baasrode - Schoonaarde 
U13 : 11u30 : KFC Baasrode - Mere
U17 : 14u00 : Rangers Opdorp - KFC Baasrode
2de ploeg : 15u00 : KFC Baasrode - Sombeke

Zondag 11 maart 2018
1ste ploeg : 15u00 : Haasdonk - KFC Baasrode

Lees meer »